Meie sõbrad

Lions logo
Eesti Lions klubid, eriti meie vaderklubi - LC Tartu. Nendega koos on rohkem jõudu.

Lions logo
Õpime ja mängime koos - palju toredaid lapsi, tule Sinagi külla!


Maarja küla - sõbralik seltskond Põlvamaal.

Verekeskus - võimalus päästa elu.

ELPL - lapsed on rikkus.

Tartu Vaimse Tervise Hooldekeskus - üheskoos on lihtsam.

avaleht : liitu! : tegemised


LEO liikumine

LEO logoEsimene LEO klubi loodi USA-s 1957. aastal, eestvedajaiks lionsid ja aktiivsed keskkoolinoored. LEO on noor lõvi, alles õppiv ja kogemusi omandav, kuid siiski julge - siit ka sõnad Leadership, Experience ja Opportunity, mis meie liikumist iseloomustavad - LEO.
Hetkel tegutsevad leod 138 riigis üle maailma ja meie peresse kuulub rohkem kui 140 000 aktiivset noort vanuses 12-30. Lisaks oleme heades suhetes oma vanemate mõttekaaslaste - lionsitega, keda on üle maailma pea 1.4 miljonit - kokku võimas heategevuslik jõud.

Lisaks soovitame kaeda ka:
Eesti lionsid ja leod - vaata
Rahvusvaheline lionsite leht - vaata
Eesti leod Facebookis - vaata
Maailma leod Facebookis - vaata

LEO klubi Dorpat

LEO logo 2007. aasta veebruaris otsustasid paarkümmend aktiivset Tartu noort luua oma LEO klubi, andmaks panust sellesse rahvusvahelisse liikumisse. Mais 2007 toimus Tartu Raekojas pidulik asutamine, mida kutsutakse Charteriks. Sellest ajast peale oleme koos käinud, mõned liikmed on lahkunud, uusi juurde tulnud. Oleme tegelenud erivajadusega lastega, lastekodulastega, vaegnägijatega, lasterikaste peredega. Lisaks saanud omavahel sõpradeks, korraldanud mitmeid klubisiseseid üritusi ja võtnud ette nii teiste Eesti leodega kui ka piiritaguste sõpradega. Meie tegemiste kohta loe lähemalt siit.